U bent hier

Elver

Elver is expert in de begeleiding en behandeling van mensen met een lichte tot ernstige verstandelijke beperking en voor mensen met een complexe zorgvraag.

Waarom Elver?

In Elver klinkt ‘elk verhaal‘...

Locaties

Elver - bezoekadres
Nieuw Wehlseweg 14
7031 HW Nieuw Wehl
Nederland

Informatie voor werknemers

Ken jij de mogelijkheden en complexe problemen van mensen met een matige tot zeer ernstige verstandelijke beperking als geen ander? Of wil je expert worden in het begeleiden van wonen en dagbesteding of het geven van behandelingen? Heb je andere talenten die onze organisatie verder helpen? Kom werken bij Elver!

Vacatures

Elver
Ben jij een buitenmens? Houd je ervan om de post te bezorgen, klusjes in de wijk te doen, lekker te koken en zie jij een uitdaging in het bieden van een betekenisvolle dag aan mensen met een complexe zorgvraag? Dan zijn...
Elver
Wil jij onze nieuwe (jonge) logees een fijn logeerweekend bezorgen en hun ouders het vertrouwen geven dat er goed voor hun kind wordt gezorgd? Dan is deze baan iets voor jou! Waar ga je werken? Begin 2019 zijn wij...
Elver
Waar ga je werken? Zonneschijn 2 is een woongroep in Arnhem, op een klein beschermd terrein met 3 andere afdelingen en een dagbestedingsgroep. Op Zonneschijn 2 wonen 10 bewoners, 3 vrouwen en 7 mannen in de leeftijd van...
Elver
Ben jij op zoek naar een uitdagende avond- en weekendbaan naast jouw vaste baan of wil je nu al ervaring opdoen naast jouw huidige vervolgstudie? Lees dan meteen verder! Ben jij benieuwd naar hoe het is om flexibel te...
Elver
Ben jij op zoek naar een uitdagende flexibele baan als begeleider binnen de intensieve begeleiding of juist intensieve verzorging? Lees dan meteen verder! **Uren in overleg** Ben jij benieuwd naar hoe het is om flexibel...
Elver
Houd jij van een uitdaging en ben jij de begeleider waar onze bewoners op kunnen bouwen? Dan zijn wij op zoek naar jou! Waar ga je werken? Wij zoeken mannen en vrouwen die stevig in hun schoenen staan. Het werken met...
Elver
Nachtdienst Nieuw-Wehl: Begeleider Wonen voor 10 nachten per maand per 1 september 2019 Waar ga je werken? Je gaat aan de slag als Begeleider Wonen binnen de Nachtdienst in Nieuw-Wehl. Samen met 5 andere collega’s werk...
Elver
De Klimop: Begeleider Wonen 25,2 uur per week in Nieuw-Wehl binnen intensieve begeleiding Waar ga je werken? De Klimop is een woning voor verblijf en behandeling waar bewoners met een verstandelijke beperking, complexe...
Elver
Waar ga je werken? Zin in een leuke uitdagende baan waarin jij je volop kunt ontwikkelen & waar je anderen helpt ontwikkelen? Op 1 januari 2019 zijn we een andere weg ingeslagen aan de Kemperbergerweg te Arnhem,...
Elver
Waar ga je werken? Je gaat aan de slag als Begeleider Wonen binnen de Nachtdienst in Nieuw-Wehl. Samen met 5 andere collega’s werk jij gedurende de nacht en zorg jij voor een zo optimaal mogelijke zorg en nachtrust van...
Elver
Waarom deze vacature en waar ga je werken? Vanwege uitbreiding van ons team zoeken wij jou! Wij zijn een gezellige en leuke groep waarbij de leeftijd varieert van een jongeman van 34 jaar tot een vrouw van 81 jaar...
Elver
Waar ga je werken? De Stee is een buitenhuis met een woongroep waar 6 mannelijke bewoners en 3 vrouwelijke bewoners wonen in de leeftijd van 24-67 jaar met een verstandelijke beperking. De bewoners wonen aan de rand van...
Elver
Waar ga je werken? Binnen de woning Het Palet, wij zijn een begeleidingsintensieve groep waarbij je werkt met 5 vrouwelijke bewoners tussen de 54 en 65 jaar oud, zij hebben een ernstig tot zeer ernstig verstandelijke...
Elver
Waar ga je werken? Op de Hoef 6 wonen zes jongvolwassenen, 1 dame en 5 heren in de leeftijd van 24 tot 33 jaar, die een intensieve begeleiding nodig hebben. Wij vinden het belangrijk dat de bewoners mogen zijn zoals ze...
Elver
Waar ga je werken? Op de Hoef 6 wonen zes jongvolwassenen, 1 dame en 5 heren in de leeftijd van 24 tot 33 jaar, die een intensieve begeleiding nodig hebben. Wij vinden het belangrijk dat de bewoners mogen zijn zoals ze...
Elver
Waar ga je werken? Wij zijn een begeleidingsintensieve groep waarbij je werkt met bewoners tussen de 20 en 60 jaar oud. 5 mannelijke bewoners en 1 dame. Wij zijn dan ook een diverse groep, maar waar stoornissen binnen...
Elver
Waarom deze vacature en waar ga je werken? Vanwege uitbreiding van ons team zoeken wij jou! Momenteel hebben wij een actieve leuke groep waar 4 jonge mannen/jongens wonen met diverse problematiek. Denk hierbij aan de...
Elver
Intensieve begeleiding in Nieuw-Wehl Paardenbloem 1 50-90 % (vaste uren in overleg) Binnen wat voor team ga je aan de slag? Sinds half december 2017 is er een nieuwe groep gestart, de Paardenbloem 1 en 2. De...
Elver
Medische dienst/Nieuw Wehl/Arts Verstandelijk Gehandicapten (AVG)/44,44% tot 100%/Per direct/(m/v) Elver is een instelling voor mensen met een verstandelijke beperking en biedt verblijf, dagbesteding en behandeling aan...
Elver
Medische dienst/ Arnhem en Nieuw Wehl/Basisarts/66,67% tot 100%/Per direct/(m/v) Elver is een instelling voor mensen met een verstandelijke beperking en biedt verblijf, dagbesteding en behandeling aan cliënten. De...
Elver
Waarom deze vacature en waar ga je werken? Vanwege uitbreiding van ons team zoeken wij jou! Momenteel hebben wij een actieve leuke groep waar 4 jonge mannen/jongens wonen met diverse problematiek. Denk hierbij aan de...

Informatie

Adres: 
Postbus 3
7030 AA Wehl
Nederland
Telefoon: 
0314 69 69 11
E-mail: 
contact@elver.nl
Werkvelden: 
Gehandicaptenzorg