U bent hier

Elver

Elver is expert in de begeleiding en behandeling van mensen met een lichte tot ernstige verstandelijke beperking en voor mensen met een complexe zorgvraag.

Waarom Elver?

In Elver klinkt ‘elk verhaal‘...

Locaties

Elver - bezoekadres
Nieuw Wehlseweg 14
7031 HW Nieuw Wehl
Nederland

Informatie voor werknemers

Ken jij de mogelijkheden en complexe problemen van mensen met een matige tot zeer ernstige verstandelijke beperking als geen ander? Of wil je expert worden in het begeleiden van wonen en dagbesteding of het geven van behandelingen? Heb je andere talenten die onze organisatie verder helpen? Kom werken bij Elver!

Vacatures

Elver
Waar ga je werken? Je gaat aan de slag als Begeleider Wonen binnen de Nachtdienst in Nieuw-Wehl. Samen met 5 andere collega’s werk jij gedurende de nacht en zorg jij voor een zo optimaal mogelijke zorg en nachtrust van...
Elver
Waar ga je werken? Wij zijn een buitenlocatie van Elver waar 6 cliënten wonen in de leeftijd van 20 tot 46 jaar. Wij hebben een zorgvraag in zowel intensieve begeleiding als –verzorging. We ondernemen veel activiteiten...
Elver
Organisatie Elver is een organisatie voor mensen met een verstandelijke beperking in de regio Achterhoek en Arnhem. Elver is expert in de begeleiding en behandeling van mensen met een matige tot ernstige verstandelijke...
Elver
Waar ga je werken? Wij zijn een jongeren begeleidingsgroep van 5 cliënten, in de leeftijd van 17-23 jaar oud. Ook komen er afwisselend 2 cliënten in het weekend logeren van 14 jaar oud. Frater Leonardi 2 is een...
Elver
Ben jij op zoek naar een uitdagende meewerkstage voor minimaal 4 dagen in de week vanaf februari 2020? Lees dan meteen verder! Organisatie? In alles wat we bij Elver doen, staat de cliënt centraal. Daarom zetten wij...
Elver
Waar ga je werken? Zonneschijn 2 is een woongroep in Arnhem, op een klein beschermd terrein met 3 andere afdelingen en een dagbestedingsgroep. Op Zonneschijn 2 wonen 10 bewoners, 3 vrouwen en 7 mannen in de leeftijd van...
Elver
Ben jij op zoek naar een uitdagende avond- en weekendbaan naast jouw vaste baan of wil je nu al ervaring opdoen naast jouw huidige studie? Lees dan meteen verder! Ben jij benieuwd naar hoe het is om flexibel te werken...
Elver
Ben jij op zoek naar een uitdagende flexibele baan als begeleider binnen de intensieve begeleiding of juist intensieve verzorging? Lees dan meteen verder! **Uren in overleg** Ben jij benieuwd naar hoe het is om flexibel...
Elver
Houd jij van een uitdaging en ben jij de begeleider waar onze bewoners op kunnen bouwen? Dan zijn wij op zoek naar jou! Waar ga je werken? Wij zoeken mannen en vrouwen die stevig in hun schoenen staan. Het werken met...
Elver
Waar ga je werken? Zin in een leuke uitdagende baan waarin jij je volop kunt ontwikkelen & waar je anderen helpt ontwikkelen? Op 1 januari 2019 zijn we een andere weg ingeslagen aan de Kemperbergerweg te Arnhem,...
Elver
Waarom deze vacature en waar ga je werken? Vanwege uitbreiding van ons team zoeken wij jou! Momenteel hebben wij een actieve leuke groep waar 4 jonge mannen/jongens wonen met diverse problematiek. Denk hierbij aan de...
Elver
Intensieve begeleiding in Nieuw-Wehl Paardenbloem 1 50-90 % (vaste uren in overleg) Binnen wat voor team ga je aan de slag? Sinds half december 2017 is er een nieuwe groep gestart, de Paardenbloem 1 en 2. De...
Elver
Medische dienst/Nieuw Wehl/Arts Verstandelijk Gehandicapten (AVG)/44,44% tot 100%/Per direct/(m/v) Elver is een instelling voor mensen met een verstandelijke beperking en biedt verblijf, dagbesteding en behandeling aan...
Elver
Medische dienst/ Arnhem en Nieuw Wehl/Basisarts/66,67% tot 100%/Per direct/(m/v) Elver is een instelling voor mensen met een verstandelijke beperking en biedt verblijf, dagbesteding en behandeling aan cliënten. De...
Elver
Waarom deze vacature en waar ga je werken? Vanwege uitbreiding van ons team zoeken wij jou! Momenteel hebben wij een actieve leuke groep waar 4 jonge mannen/jongens wonen met diverse problematiek. Denk hierbij aan de...

Informatie

Adres: 
Postbus 3
7030 AA Wehl
Nederland
Telefoon: 
0314 69 69 11
E-mail: 
contact@elver.nl
Werkvelden: 
Gehandicaptenzorg